daire

Antalya Kepez Emlak’tan Sorulan 5 Soru

Antalya Kepez Emlak, Antalya’nın en eski ve en büyük emlak şirketlerinden biridir. Bu şirket, ticari ve konut emlak alanlarında uzmanlaşmıştır. İki ana bölümden oluşmaktadır: ticari emlak ve konut emlak. Ticari emlak alanlarında, işletme, mağaza, ofis, depo ve üretim tesisleri gibi farklı türde binalar satın alabilirsiniz. Konut emlak alanlarında ise evlerin satışlarının yanı sıra daireler, villalar ve arsa satışları da gerçekleştirilmektedir.

Antalya Kepez Emlak ayrıca müşterilerine özel hizmetler sunmaktadır. Örneğin, müşterilerine kredi verme hizmeti sunmaktadır. Ayrıca finansal danışmanlara da sahiptir. Bu sayede müşterilerine en uygun ödeme planların seçimi konusunda yardımcı olabilmektedir.

Son olarak, Antalya Kepez Emlak her zaman mükemmel bir hizmetle ve profesyonel bir yaklaşma ile müşterilerine yardımcı olmaya devam ediyor. Müşterilerinin memnuniyetini her zaman öncelik olarak tutuyor ve onlar için en iyi sonuçlar elde etmeye çalışarak her zaman başararlar.

Antalya kepez emlak ile ilgili en sık sorulan 5 soru budur.

  1. Ne kadar bir Antalya Kepez Emlak arsa fiyatı?
  2. Antalya Kepez Emlak’ta yer alan satılık evler nelerdir?
  3. Antalya Kepez Emlak’taki kiralık dairelerin fiyatları nedir?
  4. Antalya Kepez Emlakta ne gibi hizmetler sunulmaktadır?
  5. Antalya Kepez Emlak’taki arsalar ne zaman satışa çıkar?

Ne kadar bir Antalya Kepez Emlak arsa fiyatı?

Antalya Kepez Emlak arsa fiyatları yerin konumuna, özelliklerine ve alanına göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak, bir arsanın fiyatı 1.500 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir.

Antalya Kepez Emlak’ta yer alan satılık evler nelerdir?

Satılık evler arasında;

• 3+1 dubleks evler

• 4+1 dubleks evler

• 5+1 dubleks evler

• 2+1 daireler

• 3+1 daireler

• 4+1 daireler

• 2 odalı konutlar

• 3 odalı konutlar

• 4 odalı konutlar

• Villa veya çiftlik evi seçenekleri bulunmaktadır.

Antalya Kepez Emlak’taki kiralık dairelerin fiyatları nedir?

Antalya Kepez Emlak’taki kiralık dairelerin fiyatları, konumuna ve özelliklerine göre değişmektedir. Genel olarak, 1+1 dairelerin aylık kira bedelleri 500 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. 2+1 dairelerin aylık kira bedelleri ise 750 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir. 3+1 dairelerin aylık kira bedelleri 1000 TL ile 2500 TL arasında değişmektedir. 4+1 ve üzerindeki dairelerin aylık kira bedelleri ise 1500 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir.

Antalya Kepez Emlakta ne gibi hizmetler sunulmaktadır?

Antalya Kepez Emlak, satın alma, satış ve kiralama gibi çeşitli emlak hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, müşterilere konut aramalarında yardımcı olmak için danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Emlak firması ayrıca müşterilerine kredi ve sigorta hizmetleri de sağlamaktadır. Antalya Kepez Emlak ayrıca mülklerin değerlemesini yapmak için arsa ve inşaat teknisyenleri ile uzmanlar da sağlamaktadır.

Antalya Kepez Emlak’taki arsalar ne zaman satışa çıkar?

Antalya Kepez Emlak arsalarının satışa çıkma zamanı, arsa sahibinin veya arsa sahibi tarafından yetkilendirilmiş bir kişinin belirlediği zamana bağlıdır. Arsalar, ilgili makamlar tarafından onaylanması ve satma izni alması durumunda satışa çıkar.

Leave A Reply